TVP INFO „Po przecinku” 4.07.2014

uid_36a2c2ca76ecc5cdde9d92f72685e4d71398158593012_width_969_play_0_pos_0_gs_0_height_297

W drodze do Wrocławia zadzwoniono do mnie z TVP INFO z zaproszeniem do studia, do programu prowadzonego przez Hannę Lis –„Po przecinku”.

Ponieważ nie mogłam pojechać do Warszawy (byłam w drodze na urlop, co widać też po moim „wakacyjnym” stroju) zorganizowano łączenie na żywo ze studia we Wrocławiu.

Program dotyczył klauzuli sumienia. Brała w nim również udział posłanka SLD i poseł PIS. Można zobaczyć go tutaj:

Po przecinku, TVP INFO, 4.07.2014

 

 

 

5 thoughts on “TVP INFO „Po przecinku” 4.07.2014”

 1. Kamilka pisze:

  No proszę, ja również bym chciała kiedyś występować w radiu albo TV. Gratuluje!! Pozdrawiam

 2. Martin pisze:

  Nie ma tego wystąpienia na jakimś Youtubie? – bo na stronie tvp wymagana jest jakaś dodatkowa wtyczka aby oglądnąć materiał wideo, a po jej zainstalowaniu czekam 1,5 minuty aż skończą się reklamy :/

 3. Miko pisze:

  Mnie osobiście bulwersuje ciągle obowiązujący stan w naszym kraju, w którym głęboko kościółkowa ale jednocześnie aktualnie już mniejsza część naszego społeczeństwa uzurpuje sobie prawo do decydowania za innych ludzi (głównie za kobiety) o jej własnym losie i zdrowiu oraz o losie i zdrowiu dzieci. Używając utartych frazesów, niczym jeden z posłów w trakcie tej audycji, stawiają się w roli bożków, którzy mają decydować o tym co jest cierpieniem a co nie, co jest miłością a co nie, itd..
  Brrr.

 4. Sajmon pisze:

  Zgadzam się z Miko, bo to nadal zaściankowa Polska. Miałem okazję oglądać program na żywo.

  Nawet na urlopie nie dali Pani spokoju 🙂

 5. Natalia pisze:

  Podpiszę się pod tym wpisem, bo mnie zainteresował, jednak muszę dodać, że nie tylko on. Na bloga wchodzę coraz częściej. Ciekawa tematyka, dobry styl pisania. Miło się tu spędza czas. Mam nadzieję, że nie znudzisz się blogowaniem. Blog ma potencjał a u Ciebie widać pasję blogowania. Wrócę tu nie raz. Widzę, że warto. A strój wakacyjny, całkiem w porządku 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.