Wydłużono termin wpisu do rejestru – dobra wiadomość dla podmiotów wykonujących działalność leczniczą

O wpisie do rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą pisałam w ubiegłym roku. Dzisiaj do tematu wracam bowiem 27 czerwca br. Prezydent podpisał ustawę z dnia 14 czerwca 2012 r. o zmianie ustawy o działalności leczniczej oraz niektórych innych ustaw.  O kilku ważnych zmianach, które przyniosła ta nowelizacja pisałam już na blogu w artykule Zmiany w ustawie o działalności leczniczej – kwestia ubezpieczenia.

Dzisiaj ważny wpis dla wszystkich, którzy nie zdążyli z wpisem do rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą.

Więcej na ten temat przeczytasz na blogu Lekarz i Prawo. Zapraszam.

 

 

One thought on “Wydłużono termin wpisu do rejestru – dobra wiadomość dla podmiotów wykonujących działalność leczniczą”

  1. Jhon pisze:

    Jako pielęgniarka dostałam kontrakt po 40zł/godz i miałam netto 4500zł, po 7 miesiącach dyetorkr wypowiedział nam umowy i zaproponował newe, albo na bruk nowa umowa 17zł na godz brutto, po opłaceniu wszystkich składek za 200 godzin otrzymuję 1900 netto. Dyrektor mf3wi, że ze względu na dramatyczną sytuację finansową szpitala (tak jest w ok. 80% szpitali w Polsce-sztuczne zadłużenie bo NFZ nie płaci za zabiegi) w przyszłym roku za 1godz kontraktową otrzymamy zaledwie 14 złotych lub szpital upadnie.Pf3ltora roku temu na etacie miałam 2600 netto za ok 165 godzin!Na kontrakcie nie mam żadnych praw pracowniczych, prawa do chorobowego, NIC NIEWOLNICTWO!! Roboty jest tyle (2 pielęgniarki na 40 ciężko chorych) że nie dajemy rady i ludzie umierają niepotrzebnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.